Biura bez prowizji

Nasza oferta obejmuje lokale w całej Polsce, o różnorodnych przeznaczeniach. Lokale użytkowe, lokale usługowe, powierzchnie co-workingowe –, mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne powierzchnie biurowe.

A to wszystko bez prowizji. Nasze biura można wynająć zarówno krótkoterminowo, jak i na nieokreślony czas, za przystępną opłatą, która nie będzie obciążeniem dla budżetu nowej firmy czy start-upu. Dodatkową korzyścią z wynajmu naszych lokali jest atrakcyjna lokalizacja.

Nasza oferta

Intuicyjna wyszukiwarka, która została zamieszczona, na naszej stronie pozwala określić dokładne oczekiwania wobec wynajmowanego lokalu, doprecyzowując na przykład, na którym ma być piętrze, albo z którego roku ma pochodzić budynek, w którym znajduje się biuro.

System, przeszukawszy naszą bazę, wyświetli lokale, które spełnią kryteria i poprowadzi przez dalsze etapy wynajmu pomieszczeń. Użycie wyszukiwarki jest bezpłatne, a jej mechanizm jest skonstruowany tak, aby oszczędzać czas klienta poprzez dobranie jak najtrafniejszych propozycji. Spośród znalezionych propozycji trzeba wybrać tę, która spełnia oczekiwania a następnie wystarczy już tylko się z nami skontaktować!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: