Biuro serwisowane

Tu i ówdzie wspomina się o biurze serwisowanym. To określenie brzmi tajemniczo, jednak nie należy się go bać. Co to za wynalazek i dlaczego może być korzystny dla twojej firmy? Definicja biura serwisowego (lub serwisowanego) jest prosta – to lokal, który znajduje się w większym biurowcu lub kamienicy i ma dostępny pełen pakiet usług dla przedsiębiorcy.

Nasze biura serwisowane można wynająć zarówno na czas nieokreślony, jak i na krótszy okres, zależnie od tego, do czego ma być przeznaczony taki lokal. Jedną z ważniejszych rzeczy jest to, że wynajem takiego pomieszczenia w atrakcyjnej lokalizacji może dla firmy być tańszy i korzystniejszy, niż podpisywanie umowy o najem zwykłego biura. Jak to możliwe?

Idealne rozwiązanie dla małych firm

Biuro serwisowane zwykle jest oferowane wraz z pakietem pewnych usług. Zależnie od rodzaju takiego lokalu, może to być na przykład wspólna recepcja dla wszystkich firm w danym budynku czy wspólna kuchnia lub sale konferencyjne , Możliwości jest wiele, a klucz tkwi w tym, że wszystkie takie usługi są opłacane przez przedsiębiorstwa mające siedzibę w tej kamienicy.

To znacząco obniża koszty.Zupełnie inaczej wygląda opłata za utrzymywanie samodzielnej recepcji czy uiszczanie opłat za usługi sprzątania, a inaczej w budżecie można odnotować składanie się na ten cel razem z innymi przedsiębiorstwami czy start-upami z tego samego biura serwisowanego. To ułatwia rozliczenia i jest wygodne pod wieloma innymi względami. W ostatecznym rozrachunku ceny za wynajem takiego lokalu mogą być bardziej atrakcyjne .

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: