Coworking

Zanim zaczniemy mówić o tym, jakie zalety ma coworking, warto byłoby przybliżyć nieco jego pojęcie. Czym jest? Definicja tego słowa jest bardzo prosta. Mówiąc ogólnie coworking to nic innego jak możliwość wspólnej lub indywidualnej pracy w wynajętym pomieszczeniu biurowym. Obecnie powstaje coraz więcej miejsc, które taką możliwość nam dają. Co więcej, cieszą się coraz większą popularnością.

Coworking odbywa się najczęściej w nowoczesnych budynkach, w których znajdziemy przestronne pomieszczenia z pojedynczymi biurkami oraz stołami do wspólnej pracy, narad czy konferencji. Korzystają z nich osoby wykonujące wiele różnych zawodów, często kreatywnych, takich jak graficy, programiści, copywriterzy czy dziennikarze. To rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie chce pracować samotnie.

Na czym polega?

Mówiąc w skrócie coworking polega na wspólnej pracy. Nie tylko osób pracujących nad tym samym projektem czy u tego samego pracodawcy, ale również zupełnie nieznanych sobie, zajmujących się innymi zadaniami. Osoby te wynajmują miejsce do pracy w jednym z obiektów, które świadczą takie usługi. Dzięki temu nie są skazane na samotną pracę w domu, która bywa nużąca i trudna.

Osoby, które zdecydują się na coworking, mogą pracować wraz z innymi, spędzać z nimi czas podczas przerw, rozmawiać. To często zwiększa naszą motywację do pracy. Co ważne, w obiektach wynajmujących sale do coworkingu możemy znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy: dostęp do Internetu, nowoczesne urządzenia biurowe, komfortowe biurka i krzesła.

Coworking biuro

Czy warto? Poznaj zalety!

Osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z coworkingiem często obawiają się takiego rozwiązania. Czy słusznie? Zupełnie nie. Jest to bowiem wygodny sposób na prowadzenie własnej działalności, który może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim, dzięki niemu oderwiesz się od pracy w domu, która często bywa zajęciem trudnym i nużącym. Zaczniesz w końcu przebywać wśród ludzi.

To jednak nie jedyna zaleta coworkingu. Są nią bowiem również atrakcyjne, niskie ceny. Każda oferta tego typu obiektów to niższe ceny niż wynajem biura w pojedynkę. Co więcej, decydując się na coworking nie musisz samodzielnie martwić się o wyposażenie biura, jego czystość czy dostęp do szybkiego Internetu. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych i zapracowanych.

Pan w w wynajętym biurze

Oferta lokali bez prowizji

Jeśli coworking wydaje ci się być rozwiązaniem, które pozwoliłoby ci prowadzić działalność w dogodny dla ciebie sposób, a jednocześnie sporo zaoszczędzić, powinieneś zapoznać się z naszymi propozycjami wynajmu tego typu powierzchni. To przestrzeń dostępna w miastach takich jak Warszawa, Lublin, Kraków, Wrocław i Poznań. Z pewnością znajdziesz więc biuro dla siebie.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: