Powierzchnia biurowa

Powierzchnia biurowa to przede wszystkim miejsce przeznaczone do wykonywania pracy. Wciąż wiele osób nie wie jednak co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem. Tymczasem ma to ogromne znaczenie, ponieważ wynajem tylko i wyłącznie powierzchni biurowej to szansa na spore oszczędności. Płacimy bowiem wówczas jedynie za miejsce, z którego korzystamy podczas pracy.

Nie wynajmujemy więc korytarzy, łazienek, pomieszczeń socjalnych, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty. Taki wynajem jest znacznie korzystniejszy, zwłaszcza dla jednoosobowych lub niewielkich firm, a także freelancerów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców, zamiast wynajmować całe lokale, szuka powierzchni biurowej dopasowanej wielkością i standardami do ich potrzeb.

Biuro firma biznesowa warszawa

Powierzchnia użytkowa

Definicja powierzchni użytkowej jest prosta. Mówiąc w skrócie jest to powierzchnia mierzona po wewnętrznej długości ścian na wszystkich kondygnacjach, z wyjątkiem powierzchni klatek schodowych oraz szybów dźwigowych. Słowem, jest to całość lokalu, który wynajmujemy, a więc również łazienka, kuchnia czy pokój socjalny Niezależnie od tego, czy korzystamy np. z korytarza – musimy płacić za całość.

W przypadku osób, które pracują w pojedynkę, płacenie za całą powierzchnię użytkową danego obiektu generuje duże koszty, które mogą stanowić poważne obciążenie dla budżetu jednoosobowej firmy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wynajem powierzchni biurowej. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo proste, dzięki rozwojowi obiektów biznesowych oraz indywidualnych biur.

Warszawa

Oferty lokali biurowych w naszym serwisie

W naszym serwisie znajdziesz wiele różnorodnych ofert lokali biurowych w różnych rejonach naszego kraju, dostępnych na wynajem w bardzo korzystnej cenie. W wielu z obiektów, jakie oferujemy, płacisz tylko za pomieszczenie biurowe, które wykorzystujesz do pracy. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić, a jednocześnie pracować w komfortowych, optymalnie dopasowanych do swoich potrzeb warunkach.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: